KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15286041

nr 1528 6041

Axel Tallberg

(I860-1928), Sverige

Etsningar, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 30x25-35x38 cm

Utrop:

600 kr

måndag 20 mars 2023
kl 18:17:18

Axel Tallberg

Läs mer om Axel Tallberg