KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15286041
nr 1528 6041
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 30x25-35x38 cm
Utrop:
600 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:17:18
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg